Ekonomi

Yatırımcı rehberi (5)

Bu hafta en fazla kaybettiren yatırım fonu yüzde 3,72 ile Ak Portföy Petrol Yab. BYF Fon Sepeti Fonu oldu.

Fiba Em. ve Hay. Perform Portföy Değ. EYF ise yüzde 1,44’lük düşüşle en fazla kaybettiren emeklilik yatırım fonu olarak belirlendi.

Yatırım ve emeklilik fonları içinde haftanın en fazla kaybettiren fonları şöyle:

AdFon FiyatıHaftalık Getiri (%)
Yatırım Fonu Haftalık Kaybettirenler
Ak Portföy Petrol Yab. BYF Fon Sepeti Fonu0,047420-3,72
İstanbul Portföy Blockchain Teknolojileri Karma Fon0,798970-2,23
Oyak Portföy Değerli Madenler Fon Sepeti Fonu1,378083-1,77
İş Portföy Emtia Yab. BYF Fon Sepeti Fonu0,087763-1,29
Azimut Portföy Emtia Fon Sepeti Fonu0,963415-1,21
Ziraat Portföy Temkinli Değişken Fon1,816527-1,16
QNB Finans Portföy Altın Fonu2,145853-1,03
Ziraat Portföy Emtia Fon Sepeti Fonu1,039257-1,00
Deniz Port. Altın Fonu0,125035-0,99
Oyak Portföy Altın İştirak Fonu2,002057-0,96
Emeklilik Fonu Haftalık Kaybettirenler
Fiba Em. ve Hay. Perform Portföy Değ. EYF0,013925-1,44
BNP Paribas Cardif Em. Altın EYF0,113665-0,96
NN Hay. Em. Altın EYF0,070876-0,94
Anadolu Hayat Em. Altın EYF0,010426-0,93
Katılım Em. ve Hay. Altın İştirak EYF0,115116-0,93
Garanti Em. Hay. Altın İştirak EYF0,125702-0,86
Anadolu Hayat Em. Altın İştirak EYF0,110753-0,86
AgeSA Hay. ve Em. Altın EYF0,11844-0,83
Axa Hayat ve Em. Altın İştirak EYF0,106182-0,83
Allianz Hayat ve Em. Altın EYF0,111997-0,81

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

adıyaman escort
ağrı escort
antep escort
ardahan escort
bingöl escort
bitlis escort
denizli escort
diyarbakır escort
elazığ escort
ığdır escort
kars escort
kilis escort
muş escort
siirt escort
şırnak escort
tunceli escort
van escort
hakkari escort
Adana escort
Adıyaman escort
Afyon escort
Ağrı escort
Amasya escort
Ankara escort
Antalya escort
Artvin escort
Aydın escort
Balıkesir escort
Bilecik escort
Bitlis escort
Bolu escort
Burdur escort
Çanakkale escort
Çankırı escort
Çorum escort
Denizli escort
Diyarbakır escort
Edirne escort
Elazığ escort
Erzincan escort
Erzurum escort
Eskişehir escort
Antep escort
Giresun escort
Hakkari escort
Hatay escort
ısparta escort
istanbul escort
izmir escort
Kars escort
Kastamonu escort
Kütahya escort
malatya escort
kayseri escort
Kırklareli escort
Kırşehir escort
Kocaeli escort
konya escort
tunceli escort
edirne escort
ısparta escort
karabük escort
manisa escort
tokat escort
adıyaman escort
afyon escort
kars escort
uşak escort
adana escort
ağrı escort
karabük escort
ordu escort
kars escort
siirt escort
kocaeli escort
izmit escort
gümüşhane escort
balıkesir escort
bilecik escort
çorum escort
sivas escort
kırıkkale escort
rize escort
trabzon escort
kastamonu escort
giresun escort
niğde escort
artvin escort
sinop escort
karaman escort
kırklareli escort
bingöl escort
burdur escort
ağrı escort
maraş escort
bolu escort
amasya escort
antalya escort
ardahan escort
bayburt escort
aksaray escort
aydın escort
kilis escort
bitlis escort
çanakkale escort
çankırı escort
düzce escort
erzincan escort
elazığ escort
van escort
mardin escort
muğla escort
yozgat escort
yalova escort
erzurum escort
nevşehir escort
zonguldak escort
osmaniye escort
kayseri escort
sakarya escort
adana escort
adıyaman escort
ağrı escort
aksaray escort
amasya escort
ankara escort
antalya escort
ardahan escort
artvin escort
aydın escort
balıkesir escort
bartin escort
batman escort
bayburt escort
bilecik escort
bingöl escort
bitlis escort
bolu escort
burdur escort
bursa escort
çanakkale escort
çankırı escort
çorum escort
denizli escort
diyarbakır escort
düzce escort
edirne escort
elazığ escort
erzincan escort
erzurum escort
eskişehir escort
gaziantep escort
giresun escort
gümüşhane escort
hakkari escort
hatay escort
ığdır escort
ısparta escort
izmir escort
karabük escort
karaman escort
kars escort
kastamonu escort
kayseri escort
kili escort
kırklareli escort
kırşehir escort
kocaeli escort
konya escort
kütahya escort
malatya escort
manisa escort
maraş escort
mardin escort
mersin escort
muğla escort
nevşehir escort
ordu escort
osmaniye escort
rize escort
sakarya escort
samsun escort
siirt escort
sinop escort
şırnak escort
sivas escort
tekirdağ escort
tokat escort
trabzon escort
tuncelli escort
urfa escort
van escort
yalova escort
yozgat escort
zonguldak escort

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu